Makijaż permanentny – coś na co każda kobieta powinna się zdecydować

W dobie dzisiejszych czasów, gdzie każda kobieta jest zabiegana i potrzebuje więcej czasu dla siebie, powinna pomyśleć nad ułatwieniu sobie życia, choćby w tych codziennych, ale rutynowych czynnościach, jak robienie makijażu.

Wbrew pozorom szybki makijaż nie zawsze można zaliczyć do tych udanych, ponieważ robi się go w celu zatuszowania niedoskonałości twarzy. Istnieje jednak makijaż permanentny, na który każda z kobiet powinna się zdecydować. Perspektywa zaoszczędzenia przynajmniej pół godzinny dziennie wygląda dość obiecująco. Tym bardziej, że wykonanie takiego makijażu to przeważnie kilka sesji, a starcza on na kilka lat – od dwóch do nawet pięciu. Przeważnie trzeba go jednak poprawiać wcześniej. Stosuje się np. w okolicach ust, brwi czy nawet oczu – choć najczęściej wybierane w Polsce są okolice brwi. Z pewnością nie jest to zabieg bezbolesny. Boli on mniej niż tatuowanie ciała, jednak podobnie do niego zostawia zaczerwienienia w miejscu robienia makijażu przynajmniej na kilka dni – aż zejdzie opuchlizna.

Jaka jest cena takiego zabiegu?

Wszystko zależy od prestiżu placówki gdzie dokonywany jest taki tatuaż, ale z reguły cena za jego wykonanie wynosi około 300 zł – przynajmniej w przypadku brwi. Cena zależy też od miejsca gdzie wykonywany jest makijaż permanentny. Zależnie od miasta – w mniejszych miejscowościach zapłacimy mniej niż np. w Warszawie. Jest to jednak idealna propozycja dla mocno zabieganych kobiet, chcących sobie ulżyć w codziennej rutynie “zdobienia” twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *